En çok tıklanan yazılar

En çok tıklanan projeler

Haziran 2024
P S Ç P C C P
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

            

Biz Kimiz?

2010 yılında Eskişehir’de kurulan Medya Fabrikası müşteri referanslarıyla portfolyosunu giderek genişletmiş bir tam hizmet reklam ajansıdır. Bir çok firmaya kurumsal reklam danışmanlığı yapmış, marka oluşturmuş ve halen müşterilerine çözüm ortağı olarak faaliyet yürütüyor ve markanızın reklam ve tasarım ihtiyaçları için profesyonel grafik ve web çözümleri sunuyoruz.
Eskişehir reklam ajansı, web tasarım, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı

Neler Yaparız?

Bir tam hizmet reklam ajansı olarak, firmanın ihtiyacı ve hedefine yönelik bütün markalaşma sürecini yönetiriz. Marka ismiyle başlayan, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi ve yönetimi, kampanya stratejileri, medya planlama, bütçe araştırma ve saptama, envanter-ambalaj geliştirme ve tasarımını da kapsayan tüm bu süreçlerde yer alan hizmetlerin planlı şekilde yürütülmesini sağlar, görsel ve teknik becerilerimizi maksimum performansta kullanırız. Medya Fabrikası olarak sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederiz, inovasyona inanır, bilgi ve yeterliliklerimizi geliştiririz.

Müşteriye ulaşmak için klasik pazarlama yöntemlerini kullanmayız. Stratejimiz işimizin kalitesidir. Tam da bu yüzden çözüm ortakları olarak çalıştığımız müşterilerimiz bizim çalışmalarımızı görmüş, beğenmiş ve ne istediğini bilerek bize ulaşır.

Detaylı Bilgi

Ne Sunarız?

Grafik Tasarım100%
Yazılım Geliştirme95%
Web İçerik Yönetimi100%
Teknik Destek ve Bakım100%
DSLR Fotoğraf Makinaları ve Işık Ekipmanları90%
Foto Manipülasyon100%

Nasıl Çalışırız?

Birinci önceliğimiz özgün ve yaratıcı tasarımlar geliştirmek aynı zamanda çağı yakalayan bir vizyonu sürekli hale getirmektir. Çalıştığımız markalar bu avantajları kullanarak sektörde farklılaşmayı ve bir adım öne çıkmayı başarırlar. Süreç dahilinde verilen tüm hizmetleri tam koordineli bir anlayışla yürütüyor ve markanızın reklam ve tasarım ihtiyaçları için profesyonel grafik ve web tasarım çözümleri sunuyoruz.

Teklif İste

Müşterilerimiz Bizi Sever

Çalışma fırsatı bulduğumuz her firma veya marka için bir partner olmayı hedefleriz. Samimi ve profesyonel olarak geliştirdiğimiz karşılıklı bağ bizim için çok değerlidir. Bizimle çalışmayı seçen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

“Şirketimizi yeni kurduğumuz ve cidden bizim için kaotik olan bir zamanda, başta Gülçin Hanım olmak üzere tüm Medya Fabrikası ekibinin bize verdiği destek asla unutulamaz. Son derece büyük bir işbirliği içinde, her türlü web design hizmetimizi gerçekleştirdiler ve altyapı çalışmalarımızın temelini oluşturarak, hem yeni kurulmuş şirketimizin tanıtımında; hem de mail, güncelleme, vs gibi günlük ihtiyaçlarımızın yerine getirilmesinde, oldukça verimli ve uygun fiyatlı çözümler sunarak, kuruluş stresini ciddi bir biçimde azalttılar. Halen de düzenli ve güvenli servisleriyle web hizmetlerimizi gözümüz kapalı onlara teslim etmiş durumda olmaktan çok mutluyuz… “

Dr. Kıvanç Erman
Dr. Kıvanç Erman, Mergen Consulting A.Ş.

“Medya Fabrikası ile hayat bulan internet sitemiz şirketimizi adeta Oscar ödül töreninin kırmızı halısına taşıyarak tüm dünyanın gündemine taşıdı. Tebrikler Medya Fabrikası! “

Oktay Uysal
Oktay Uysal, Entekno Materials Ltd. Şti.

“5 yıldır Bilimmed’in bir partneri gibi çalışan Medya Fabrikası, sizi dinler, analiz eder ve tam zevkinize, isteğine uygun bir şekilde hizmet sunar. Sektörde fark yaratmamıza yardımcı olan Medya Fabrikası’na teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Nihal Özçelik
Nihal Özçelik, Bilimmed Bilimsel Ürünler Ltd. Şti.

“Kurumsallık, profesyonellik ve güvenilirlik… Sorumluluğunu üstlendikleri her işe heyecan ve farklılık katarak, bir markanın kurumsal kimlik tasarımı aşamasından, reklamının planlanıp yayınlanması aşamasına kadar geçen süreçteki tüm hizmetlerini kusursuz hizmet anlayışıyla hedeflenen zamanda hazırlayan, sektörde güven ve ayrıcalık sağlayan MEDYA FABRİKASI’na çalışmaktan duyduğumuz memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi sunarız.”

Cansu Safdır
Cansu Safdır, Mse Teknoloji Ltd. Şti.

“Öncelikle göstermiş olduğunuz yakın ilginiz için teşekkür ederim. Yaklaşık 5 yıldır sizlerle çalışmaktayız, bu sürede bir çok güzel çalışma yaptınız. Bu çalışmalar her zaman için yenilikçi, farklı, renkli, öncü ve her çalışmada bir adım daha önde oldu. Ayrıca BERA için hazırladığınız kurumsal çalışmalar ve logo gerçekten takdire şayan. İşinizi bu kadar çok severek yaptığınız için teşekkürler…”

Engin Oskaloğlu
Engin Oskaloğlu, Bera Enerji

“Kurumsal kimlik kazanmamıza geniş bakış açısı ile farklı bir anlayış katan Medya Fabrikası’na çok teşekkür ederiz.”

Şener Yıldırım
Şener Yıldırım, Yeni Sistem Etüt Eğitim Merkezi

“2011 yılında tanıştığımız Medya Fabrikası, logo, kurumsal kimlik, web sitesi gibi hizmetleri ile çevremize güvenle önerebileceğimiz bir reklam ajansıdır. Özellikle son dönemde web sitemizin SEO çalışmasında yaşanılan süreç ve ulaştığımız sonuç bizi çok memnun etmiştir.”

Yaşar Arslan
Yaşar Arslan, Tepekaya İnşaat

“Kurumsal marka tanıtım faaliyetlerimizde sağladığı profesyonel destek ve yaptıkları güzel çalışmalar için Medya Fabrikası’na teşekkür ederiz.”

Leyla Malçok
Leyla Malçok, Designer Connection / Project Manager

Medya Fabrikası Creative Works Ticari Kimlik Bilgileri

Kuruluş Tarihi: 18.03.2010
Vergi Dairesi: Eskişehir V.D.B.
Vergi Numarası: 7820321106

Ticaret Sicil No: 30365
Eskişehir Ticaret Odası Sicil No: 34206
Mersis No: 2625219416800017

Banka Hesap Bilgileri
Yapı ve Kredi Bankası Şube Kodu: 136
IBAN: TR10 0006 7010 0000 0064 4294 52