En çok tıklanan yazılar

En çok tıklanan projeler

Haziran 2024
P S Ç P C C P
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Marka hedeflerinize kreatif çözümler

Medya Fabrikası Creative Works olarak öncelikle bir tasarım ofisiyiz. Reklam ve tasarım hizmetlerimizi müşteri odaklı ve proje bazlı bir anlayışla yürütür, ihtiyaca yönelik konsept çözümler sunarız.

Logo Tasarımı

Markanızın temsiline en uygun, özgün ve akılda kalıcı logolar yapıyoruz. Tasarım aşaması sona erip onayladığınızda size logonuzu global standartlara göre hazırladığımız logo final dosyası formatında teslim ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Özgün bir marka kimliği oluşturmanın en önemli adımı kurumsal konseptinizi doğru kritere göre oluşturmak ve uygun envanterle pekiştirme yapmaktır. Kurumsal kimlik markanıza değer, güven ve rekabet gücü katar.

Web Tasarım

Markanızın internetteki vitrini olan web sitenizi en etkin ve verimli şekilde kullanmanız için ihtiyacınıza yönelik kullanıcı dostu, modern arayüzler tasarlıyor ve içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz.

Web tasarım işlerimizden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

www.enteknomaterials.com
www.msefurnace.com

www.mseteknoloji.com.tr
www.nativeart.com.tr

www.designerconnetion.co.uk
www.gulercelik.com.tr
www.mergenconsulting.com
www.incoma.com.tr
www.bilimmed.com

Katalog-Broşür Tasarımı

Ürünlerinizin ve markanızın en etkili reklam-pazarlama yöntemlerinden biri de katalog ve broşür tasarımlarıdır. Ürün ve kurumsal tanıtımınız için görselliği ile göz dolduran profesyonel tasarımlar yapıyoruz.

Ayrıca süreli yayınlarınızın mizanpaj ve tasarımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Özellikle katalog tasarımında ihtiyaç duyduğunuz profesyonel ürün fotoğraflama, manipülasyon, dekupe gibi yardımcı tasarım işlemleri ile son teknoloji ışık ve kamera ekipmanlarımız ile kaliteli görsel eksiğinizi de gidermekteyiz.

Ambalaj – Etiket Tasarımı

Ürünlerinizin diğerlerini geride bırakacak ve alıcıyı cezbedecek şekilde sunumlara ihtiyacı vardır. Ürününü pazarlayabilen ve içindeki ile bütünlük gösteren yaratıcı tasarımlar size kazanç ve prestij sağlar.

Afiş – Poster Tasarımı

Hedef kitlenize uygun dikkat çekici ve yaratıcı afiş ve poster tasarımları markanızın tanınma ve tutundurma süreçlerinde büyük role sahiptir. Bu yüzden iç ve dış mekanlar için görsel dili kuvvetli çalışmalar yapıyoruz.

Menü Tasarımı

Hizmet sektörünün vazgeçilmez tasarım envanteri ve vitrini menülerdir. Menünüz görselliği ile markanız hakkında müşterilerinize fikir verir. Etkileyici bir tasarımla masada sipariş öncesi menünüz konuşulsun isterseniz doğru yerdesiniz.

Promosyon Ürün Tasarımı

Özellikle yıl sonlarında hızlanan çeşitli promosyon ürünler en güzel sektörel hediyelerdir. Markanızın kurumsal algısını kuvvetlendirmek için basılı ürünler ve sarf malzemeleri tasarlıyoruz.

Fuar Standı Roll-up Tasarımı

Sektörel iletişimin sağlandığı fuarlarda firmanızın doğru temsili için görsel dili zengin ve dikkat çekici konsept çalışmalar yapıyoruz. Fuar standı ve roll up başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı sizin için eksiksiz hazırlıyoruz.

Bilboard-Clp Tasarımı

Outdoor reklam kategorisinde en önemli ürünler billboard ve clplerdir. Mesajlarını alıcıya ileten ve hedef kitleyi size yönlendirecek görsel tasarımlarla bilinirliğinizi artırıyor ve kampanya süreçlerinizi yönetiyoruz.

Banner-Mailing Tasarımı

Kampanya ve tanıtım süreçlerinde maliyeti düşük fakat etkisi büyük olan mailing ve bannerlar kurumsal iletişim araçlarıdır. Marka kimliğinize özel tasarımlar yapıyor ve sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Profesyonel Fotoğraflama

İyi fotoğraf profesyonel bir ekipmana ve uzman bir göze ihtiyaç duyar. Ürün katalogları ve moda çekimleriniz için üst segment teknik ekipmanlarımız ile ürünlerinizin profesyonel ve kaliteli fotoğraf çekimini yapıyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

Elektronik ticaret marka ile müşteriyi daha kısa zamanda daha az maliyetle buluşturan karlı ticari kanallardan biridir. Stok yönetimi, raporlama gibi hizmetleri içeren profesyonel e-ticaret yazılım sistemleri geliştiriyoruz.

Seo Hizmetleri

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda indekslenmesi için profesyonel optimizasyona ihtiyacı vardır. Güçlü çevrimiçi pazarlama ile daha çok müşteriye ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sosya Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşabilmeniz ve hızla büyüyen bu mecradan en etkili biçimde faydalanmanız için dijital stratejilerinizi oluşturuyor ve içerik yönetimi konusunda çalışıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamalar dijital ticaretin dünyanın en kazançlı ticaret araçlarıdır. Tasarım, kodlama, test ve son olarak yayın süreçleri ile uygulamalar geliştiriyor ve pazarlama faaliyetlerinize hız kazandırıyoruz.